Bakalland

Oferty pracy

Wszystkie osoby, które chciałyby złożyć swoją aplikację na stanowiska, na które w chwili obecnej nie prowadzimy projektów rekrutacyjnych, prosimy o wysłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres:

maja.krywolewicz@bakalland.pl

iwona.ziolkowska@bakalland.pl

29-06-2015

Inżynier w Dziale Badań i Rozwoju

Rozwiń

Setki tysięcy zadowolonych Klientów, miliony sprzedanych produktów, najwyższej jakości rozwiązania wdrażane przez firmę każdego roku, najlepsi eksperci i wyspecjalizowani pracownicy – to właśnie Bakalland S.A.!

Miejsce pracy: Janów Podlaski (pow. bialski)

Wymagania:

  • ukończone studia w dziedzinie technologii żywności
  • specjalność: technologia zbóż
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu nowych produktów
  • znajomość trendów rynkowych i zdrowotnych
  • otwartość na nowe trendy i produkty
  • doświadczenie zawodowe: minimum 3 lata
  • znajomość Codex Alimentarius w szczególności Rozporządzenia 1169/2011
  • znajomość zasad GMP/GHP
  • znajomość pakietu Office
  • bardzo mile widziana znajomość systemu SAP
  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • kreowanie i doskonalenie wytwarzanych produktów
  • zlecanie niezbędnych badań zewnętrznym laboratoriom
  • tworzenie specyfikacji produktów
  • prowadzenie prób technologicznych oraz produkcyjnych
  • praca w oparciu o ustalony budżet prób i badań
  • prowadzenie prób trwałościowych wdrażanych produktów
  • optymalizacja produkcji i produktów pod względem technologicznym
    oraz kosztowym
  • weryfikacja informacji przekazywanych konsumentowi

29-06-2015

Przedstawiciel Handlowy cała Polska

Rozwiń

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
w kanale tradycyjnym
Cała Polska

Wymagania:

  • Dwuletnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży spożywczej
  • Znajomość branży FMCG oraz rynku lokalnego
  • Samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań
  • Otwartość na realizację celów sprzedaży oraz celów jakościowych
  • Duża dyspozycyjność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Gotowość do pracy w systemie zadaniowym
  • Prawo jazdy kat., dostęp do internetu i komputera w celu komunikacji z firmą

Oferujemy:

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w dużej polskiej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Prace w pasjonującym i podlegającym szybkim zmianom sektorze rynku
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, ipaq
W temacie wiadomości prosimy o wpisywanie miasta,
do którego Państwo aplikują.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.